Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Děkujeme za podporu a pochopení!

Naši milí rodiče, chtěly bychom Vám všem moc poděkovat za podporu a pochopení.Rehaklub bude do odvolání uzavřen

Milí rodiče, vzhledem k vyhlášení nouzového stavu, přerušujeme provoz a Rehaklub bude do odvolání uzavřen.Provoz Rehaklubu nepřerušen!

Milí rodiče, v současné době je provoz Rehaklubu nepřerušen a nadále v plném provozu.Vyzkoušejte orientální tance!

Milé maminky, chtěli byste vyzkoušet nový pohyb, ale nevíte jaký? Co třeba orientáln tance? ???? Tanec je očista, přirozenost, zdraví, krása a je vhodný pro každou ženu, tak proč to nezkusit. Více info tady: http://institutregenerace.cz/orientalni-brisni-tance/Nové kurzy od 2. 9.!

Milí rodiče, podzimníkurzy začínají už 2. 9. a ještě stále máme pár volných míst, tak se neváhejte přihlásit. :-) Kurz zahrnuje 11 lekcí za cenu 3 850 Kč. Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře zde na webu, e-mailem: info@rehaklub.cz nebo na telefonu 602 603 370. Těšíme se na vás i vaše malé potápky! Tým RehaklubPodzimní kurzy!

Datum konání: 2. 9. 2019

Milí rodiče, podzimní kurzy se blíží!Vánoční provoz!

Od 22. 12. do 6. 1. máme vánoční prázdniny!Nové kurzy plavání!

Milí rodiče, od 19. 11. začíná nový kurz plavání pro děti!Ukázková lekce cvičení pro děti

Datum konání: 11. 10. 2018

Milé maminky, ve čtvrtek 10. 11. jsme pro vás připravili ukázkové lekce cvičení s dětmi zdarma!Proč zvolit kurz plavání u nás

Protože vaše děti skutečně naučíme plavat, a to i v takto raném věku. Nejde pouze o společné cachtání rodiče s dítětem. Díky profesionálnímu přístupu našich lektorek se dostavují velké výsledky. Shlédněte naše krátké video a přesvědčte se sami.