Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Novější 1

Jarní kurz

Datum konání: 14. 2. 2022Srpnové kurzy plavání

Milí rodiče, rozhodli jsme se, že letos otevřeme také letní kurzy plavání. :-) Přihlásit se můžete na srpen!Otevření Rehaklubu!

Milí rodiče, dnes jsme byly ujištěny, že 25.5. můžeme opravdu otevřít, takže hurá, brzo se uvidíme! Lekce, které se kvůli vyhlášení nouzového stavu neodplavaly, se přesouvají do kurzu který bude trvat od 25.5. do 25.6. a všechny neodplavané lekce si zde budemožné vybrat. Podmínky kurzu jsou sepsány níže a budou zveřejněny i v online rezervačním systému Auksys.Děkujeme za podporu a pochopení!

Naši milí rodiče, chtěly bychom Vám všem moc poděkovat za podporu a pochopení.Rehaklub bude do odvolání uzavřen

Milí rodiče, vzhledem k vyhlášení nouzového stavu, přerušujeme provoz a Rehaklub bude do odvolání uzavřen.Provoz Rehaklubu nepřerušen!

Milí rodiče, v současné době je provoz Rehaklubu nepřerušen a nadále v plném provozu.Vyzkoušejte orientální tance!

Milé maminky, chtěli byste vyzkoušet nový pohyb, ale nevíte jaký? Co třeba orientáln tance? ???? Tanec je očista, přirozenost, zdraví, krása a je vhodný pro každou ženu, tak proč to nezkusit. Více info tady: http://institutregenerace.cz/orientalni-brisni-tance/Nové kurzy od 2. 9.!

Milí rodiče, podzimníkurzy začínají už 2. 9. a ještě stále máme pár volných míst, tak se neváhejte přihlásit. :-) Kurz zahrnuje 11 lekcí za cenu 3 850 Kč. Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře zde na webu, e-mailem: info@rehaklub.cz nebo na telefonu 602 603 370. Těšíme se na vás i vaše malé potápky! Tým RehaklubPodzimní kurzy!

Datum konání: 2. 9. 2019

Milí rodiče, podzimní kurzy se blíží!Vánoční provoz!

Od 22. 12. do 6. 1. máme vánoční prázdniny!Novější 1