Drobečková navigace

Úvod > Služby > Plavání

Plavání

Plavecké kurzy a aktivity

Bazén Rehaklubu je využíván především k plaveckým kurzům pro děti a k relaxačnímu plavání.

Jádrem naší činnosti jsou plavecké kurzy pro děti. V nabídce máme plavání pro kojence a batolata a plavecké kurzy pro předškolní děti. Děti učí plavat zkušení instruktoři podle speciální metodiky, která i ty nejmenší skutečně naučí plavat. Nejde jen o máčení se ve vodě.

Plavecký bazén

Náš bazén je velký tak akorát pro 10 lidí. Na délku má 6 metrů, na šířku 4 metry. Nemusíte stát na špičkách, abyste dosáhli na dno. V bazénu je voda napuštěná do výšky  1,3 metru.

Teplota vody v našem bazénu je 32°C, což je o čtyři stupně více, než v běžných plaveckých bazénech. Teplejší voda je ideální pro uvolnění svalů a zpříjemňuje pobyt v bazénu především miminkům, ale i starším dětem.

Slanou vodu sice nemáme, ale nemusíte se obávat ani přechlorovaného bazénu. Nečistoty odstraňujeme UV lampou, což nám dovolí používat méně chemie k úpravě vody.

Šatny s dětskou výbavou

V prostorných šatnách, zvlášť pro dámy a pro pány, najdete uzamykatelné skříňky. Rodiče malých dětí ocení přebalovací pulty, nočníky nebo dětská záchodová prkénka. V dámské šatně najdete odličovadla, odličovací tampóny a další hygienické potřeby pro ženy a navíc je tu i dětský záchod, ze kterého je většina dětí nadšená.

Dejte si něco dobrého na zub

Přišli jste o chlup dřív před začátkem lekce nebo vám naopak po plavání vytrávilo? Pohodlně se usaďte v prostoru recepce a vychutnejte si třeba čerstvě uvařenou kávu nebo drobné občerstvení z naší kavárny. Děti zatím můžou prozkoumat hračky v dětském koutku a zabavit se při hraní.

Plavání si objednejte dopředu

Chcete si u nás zaplavat? Zavolejte nebo napište, nabídneme vám volné termíny. Kontaktujte nás telefonicky či e-mailem nebo přes facebookový profil