Rehaklub
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

vchod_0.jpgObjekt bezbariérového REHAKLUBU se nachází v dolní části starých Ďáblic. Vstup zdobí velký hroch.
V atriu jsou stromy naruby – mají kořeny vzhůru.
V přízemí najdete vstupní prostor s recepcí a s možností posezení u drobného občerstvení v kavárně Rehaklubu. Dále je zde dětský koutek s hračkami, toalety, sprchy + šatny dámské i pánské s přebalovacími pulty a rehabilitační bazén. V prvním patře je sál s multifunkčním využitím převážně ke cvičení.

Bazén

_B230351.jpgV bazénové hale se nachází obdélníkový bazén o rozměrech 4 x 6 metrů a hloubkou 1,3 metru. Voda má teplotu kolem 32 °C . Mezi atrakce patří chrlič a vzduchové masážní lůžko, které zajišťují společně s podvodním osvětlením relaxaci.
Bazén slouží k plavání kojenců, batolat i dětí předškolního věku. Pro děti je zde připraven had, ze kterého velkým obloukem srší voda. 
Bazén vyhovuje normám pro kojenecké plavání, voda je čištěna chlorem a UV lampou.

Možnosti cvičení a dalších aktivit

reha-img-2.jpgRelaxační sál s povzbudivou světle zelenou podlahou o velikosti 10 x 5,5 metru je určen nejen pro různé typy cvičení (zumba, pilates, jóga, bodyball), ale i pro netradiční sporty (líný tenis, floorball, cvrnkání kuliček apod.). V sále je také zrcadlová stěna a stropní reproduktory.
Místním unikátem je dráha, která je schválená pro konání turnajů v kuličkách.

Rehabilitace, fyzioterapie a masáže

V objektu se nachází ordinace, kde si lze objednat masáže (relaxační, rehabilitační či antistresové), fyzioterapii či odborné vyšetření ruky a zápěstí.

Spádová oblast Rehaklubu

Umístění Rehaklubu v Praze 8 - Ďáblicích dává možnost zejména rodinného vyžití v severní předměstské části hlavního města Prahy. Pravděpodobně nejvýznamnější skupinu návštěvníků budou tvořit obyvatelé Ďáblic. V nejtěsnějším sousedství jsou ale také Čakovice, Letňany nebo Březiněves a Dolní Chabry.  Relaxaci si zde ale v pohodlně dojezdové vzdálenosti užijí návštěvníci z Líbeznice, Zdib, Bohnic, Kobylis a oblasti kolem vrchu Ládví, sídliště Ďáblice nebo z Proseka, Hovorčovic, Kbel a Miškovic. Spádově tedy cílíme na klienty cvičení, rodinného bazénu, masáží a rehabilitace nejen z Prahy 8, ale i Prahy 9, Prahy 7 a předměstských obcí.

Zaujal Vás náš klub? Neváhejte si napsat o další informace:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů