Rehaklub
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Provoz Rehaklubu nepřerušen!

Provoz Rehaklubu nepřerušen!Milí rodiče,

v současné době je provoz Rehaklubu nepřerušen a nadále v plném provozu. V souvislosti s výskytem koronaviru postupujeme v souladu s aktuálním
nařízením MZČR. Věříme, že všichni naši klienti jsou rozumní a zodpovědní lidé, kteří pečlivě dodržují veškerá nařízená opatření. My garantujeme, že stejně zodpovědné chování můžete očekávat i ze strany celého našeho týmu. Abychom byli důslední a dbali zvýšené ochrany,
prosíme Vás, abyste na lekce přišli jen pokud jste Vy i Vaše děti bez jakýchkoliv zdravotních obtíží, omezili počet osob, které dítě doprovází a ve společných prostorách trávili jen čas nutný k aklimatizaci dětí. Na případné aktuální změny budeme neprodleně reagovat, sledujte prosím,
náš web a facebook.

Všem rodičům děkujeme za pochopení a přejeme Vám klidné dny.

Jana a Katka, Rehaklub


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů