Rehaklub
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Otevření Rehaklubu!

Otevření Rehaklubu!Milí rodiče,

dnes jsme byly ujištěny, že 25.5. můžeme opravdu otevřít, takže hurá, brzo se uvidíme! Lekce, které se kvůli vyhlášení nouzového stavu neodplavaly, se přesouvají do kurzu který bude trvat od 25.5. do 25.6. a všechny neodplavané lekce si zde budemožné vybrat. Podmínky kurzu jsou sepsány níže a budou zveřejněny i v online rezervačním systému Auksys.

Pokud si nebudete z nějakého důvodu lekce chtít vybrat, moc Vás prosíme, abyste všech pět lekcí v systému omluvili. Díky tomu budeme mít přehled o tom, kolik lidí přijde a pomůže nám to s organizací lekcí. Rozvrh nového kurzu bude v systému k dispozici od pondělí a o omluvení lekcí Vás prosíme co nejdříve.

Dlouho jsme přemýšlely nad tím, jak se k nastalé situaci postavit. Je složitá pro nás všechny stejně a nikdo z nás za ní nemůže. Bohužel není v našich možnostech vracet peníze za neodplavané lekce a zároveň víme, že vybrat si pět náhrad během klasického kurzu je pro většinu klientů náročné a to i z kapacitních důvodů klubu. Proto jsme se rozhodly pro variantu, že nedochozený kurz v podstatě prodloužíme a lekce budou odplavány v novém termínu. Do tohoto kurzu nebudeme přidávat nové klienty, aby byla možnost vybrat si i náhrady z přerušeného kurzu.

Původně jsme počítaly s tím, že budeme mít zavřeno až do září a na tuto situaci jsme se připravovaly. To, že můžeme otevřít dřív bereme jako takový bonus a proto jsme se rozhodly nabídnout tento čas jen vám, našim současným klientům. Od září už ale musíme začít fungovat v normálním režimu, abychom zajistili další existenci klubu. Z tohoto důvodu nebude možné v září vybírat tyto neodplavané lekce jako náhrady a nebude možné ani vybírat náhrady z celého kurzu únor až duben.

Doufáme, že naše řešení bude vyhovovat vám všem a že se od května zase budeme pravidelně vídat.

Děkujeme nejen za pochopení, ale také za velkou podporu, kterou jste nám během posledních měsíců vyjadřovali.

Jana a Katka


Počty přesunutých lekcí

Pondělní lekce

Účastníci pondělních lekcí v kurzu od 10.2 do 16.2. mají uhrazeno devět lekcí (poslední lekce vycházela na Velikonoční pondělí, kdy mělo být zavřeno). Do vyhlášení nouzového stavu se tedy uskutečnilo pět lekcí, čtyři lekce zbývají. Odplavat můžete samozřejmě všech pět lekcí, kdy poslední, pátá lekce, která se bude konat v pondělí 22.6. bude hrazena hotově na recepci klubu jen těmi, kteří se jí zúčastní. Cena lekce bude 350 Kč, tedy stejná, jako běžná cena lekce v kurzu.


Úterní, středeční a čtvrteční lekce

Účastníci těchto lekcí v kurzu od 10.2. do 16.2. mají uhrazeno deset lekcí. Do vyhlášení nouzového stavu se tedy uskutečnilo pět lekcí, pět lekcí zbývá.

Podmínky kurzu od 25.5. do 25.6.

Tento kurz je určený pro všechny klienty, kteří byli zapsání a řádně uhradili kurzovné za jarní kurz, který se měl konat v termínu od 10.2. do 16.2. Slouží jako kompenzace za uhrazené lekce, které z důvodu vyhlášení nouzového stavu nemohly být odplavány.

Klienti budou zapsáni do stejných lekcí, rozvrh kurzu zůstává nezměněn. S případnou žádostí o změnu termínu nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@rehaklub.cz nebo telefonního čísla 602603370.

Pokud se nebudete chtít tohoto kurzu zúčastnit, prosím o omluvení všech pěti lekcí v online rezervačním systému Auksys.

Klientům, kteří si neodplavané lekce nevyberou v tomto kurzu, tyto lekce propadají.

Lekce omluvené v tomto kurzu se mohou nahrazovat pouze v tomto kurzu, nebudou se přesouvat do kurzů následujících.

V tomto kurzu je možné i vybrání náhrad, které vznikly v období od 10.2. do 12.3. později již vybrání těchto náhrad nebude možné.

Nutností je dodržování hygienických podmínek, které budou zveřejněné na webových stránkách, v online rezervačním systému Auksys i na recepci klubu.

Všechny lekce budou zkráceny o pět minut a to z důvodu nutné desinfekce plaveckých pomůcek.

 

Hygienické podmínky

Otevření všech plaveckých klubů je podmíněno dodržováním speciálních hygienických podmínek a nařízení. Ty jsou následující:

V celém areálu a to i ve vnitřním prostoru recepce je nutné nošení roušek. Roušku lze odložit až v šatně, při převlékání.

V prostorách recepce se klienti nesmí shlukovat, proto občerstvení budeme podávat jen s sebou a pokud se u nás budete chtít zdržet, tak prosíme venku.

Venkovní posezení a hřiště bude otevřené, přítomnost klientů je podmíněna nošením roušek.

U vchodu do recepce klubu bude umístěna desinfekce a prosíme rodiče, aby si před vstupem vydesinfikovali ruce.

Personál se postará o desinfekci všech nutných povrchů, klik, přebalovacích pultů, atd.

Plavecké lekce budou muset být zkráceny o pět minut z důvodu nutné desinfekce všech plaveckých pomůcek a prostor kolem bazénu.

Ve vnitřních prostorách je zákaz shlukování, proto Vám rádi dáme občerstvení s sebou, ale klasické posezení v recepci zatím nebude možné.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů